fbpx

Лохина високоросла "Блюкроп" (середній сорт) горшок 1л

  • Рослини в горщиках
  • Лохина (ЗКС)
  • Плодові чагарники
  • Лохина
Артикул
ЗКС-19
В наявності
200грн
- +
Рейтинг товару

Контейнер 1 л, вік 2 роки

Опис

Лохина "Блюкроп" - високорослий, багаторічний ягідний чагарник, що відзначається високою врожайністю та чудовими смаковими якостями. Відомий з 1952 року, цей сорт є найбільш  поширеним  і вважається еталоном для інших сортів.

Кущ досягає висоти 1,6-1,8 м і такого ж діаметру. Листя темно-зелені, овальні, довгасті, з загостреними кінцями, гладкі та блискучі, на коротких черешках, довжиною до 8 см і шириною до 4 см. Молоде листя яскраво-зелене, а восени набуває яскраво-червоного кольору. Ягоди великі, діаметром 2,5 мм, злегка сплющені. За кольором сині з сильним світло-блакитним нальотом. Мають приємний чорничний відтінок смаку, солодкі. З куща можна зібрати 6-9 кг. Плоди дозрівають неодночасно з кінця липня до серпня. Ягоди не розтріскуються, добре зберігаються та транспортуються.

Віддає перевагу добре прогрітим ділянкам з повним сонячним освітленням і достатньою циркуляцією повітря. Лохина успішно росте на легких (піщаних і супіщаних) та кислих, добре дренованих ґрунтах.  

Підходить для вирощування по всій території України завдяки високій морозостійкості.

Лохина "Блюкроп" - один з найпродуктивніших сортів, що ідеально підходить як для любительського, так і для промислового вирощування.  

Характеристики
Сорт: середній
Термін дозрівання: кінець липня
Вага ягоди: 2-3 г.
Смак: солодкий,трішки з кислинкою
Морозостійкість: -35 °C
Вік саджанця: 2-роки
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.