fbpx

Голубика высокорослая "Блюкроп" (средний сорт) горшок 1л

  • Растения в горшках
  • Лохина (ЗКС)
  • Плодовые кустарники
  • Лохина
Артикул
ЗКС-19
В наличии
200грн
- +
Рейтинг товара

Контейнер 1 л, возраст 2 года

Описание

Лохина "Блюкроп" - високорослий, багаторічний ягідний чагарник, що відзначається високою врожайністю та чудовими смаковими якостями. Відомий з 1952 року, цей сорт є найбільш  поширеним  і вважається еталоном для інших сортів.

Кущ досягає висоти 1,6-1,8 м і такого ж діаметру. Листя темно-зелені, овальні, довгасті, з загостреними кінцями, гладкі та блискучі, на коротких черешках, довжиною до 8 см і шириною до 4 см. Молоде листя яскраво-зелене, а восени набуває яскраво-червоного кольору. Ягоди великі, діаметром 2,5 мм, злегка сплющені. За кольором сині з сильним світло-блакитним нальотом. Мають приємний чорничний відтінок смаку, солодкі. З куща можна зібрати 6-9 кг. Плоди дозрівають неодночасно з кінця липня до серпня. Ягоди не розтріскуються, добре зберігаються та транспортуються.

Віддає перевагу добре прогрітим ділянкам з повним сонячним освітленням і достатньою циркуляцією повітря. Лохина успішно росте на легких (піщаних і супіщаних) та кислих, добре дренованих ґрунтах.  

Підходить для вирощування по всій території України завдяки високій морозостійкості.

Лохина "Блюкроп" - один з найпродуктивніших сортів, що ідеально підходить як для любительського, так і для промислового вирощування.  

Характеристики
Сорт: средний
Срок созревания: конец июля
Вес ягоды: 2-3 г.
Вкус: сладкий, немного с кислинкой
Морозостойкость: -35 °C
Возраст саженца: 2-роки
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.