fbpx

Жимолость "Восторг" (середньо-ранній сорт, врожайний) горшок 2л

  • Рослини в горшках
  • Жимолость (ЗКС)
  • Плодові чагарники
  • Жимолость
Артикул
ЗКС-1261
В наявності
200грн
- +
Рейтинг товару

Жимолость Восторг (Lonicera edible Vostorg) - середньо-ранній сорт. Кущ високий, розріджений, штамбовий, округлий, виростає у висоту 1,7 м та близько 1,7 м у діаметрі.

Опис

Напрямок скелетних гілок близький до вертикального. Забарвлення коричнево-буре. Однорічні пагони середні, прямі, блідо-зелені, з сонячного боку з блідо-
антоціанової смужкою, середньо опушені щетинистими волосками. Листя середнє за величиною, зелене, також середньо опушене щетинистими волосками.

Плоди подовженої форми, дуже великі, окрема ягода важить 1,5-2,6 г, середня довжина становить 5 см, синьо-фіолетового кольору з рясним восковим нальотом, тверді та соковиті, кисло-солодкі на смак, без гіркоти. Ягоди містять 7,9% цукрів, 52,4 мг% вітаміну С. Дегустаційна оцінка 4,8 бала.

Урожайність цього сорту становить до 5,5 кг із куща. Можливий механічний та ручний збір. Обсипаність ягід під час збору середня, але збір зручний, завдяки структурі куща та розташування плодів. Ягоди при зборі легко відриваються.

Для отримання врожаїв дуже важлива наявність декількох різних сортів жимолості поряд. Рослини лише одного сорту врожаю не дадуть. Варто відзначити чудову транспортабельність цього сорту за рахунок товстої шкірки пружних плодів.

Сорт стійкий до хвороб та багатьох шкідників. Дуже зимостійкий сорт. Плоди використовують у їжу, як у свіжому, так і у замороженому вигляді.

Характеристики
Термін дозрівання: середина червня
Маса плоду: 2,0-2,5 г.
Смак: солодкий, приємно освіжаючий
Вік саджанця: 1,5-роки
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.