fbpx

Яблуня Цукеркова (Конфетное)

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
911
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня Цукеркова (Конфетное) має солодкі та дуже соковиті яблука, середню вагу близько 100 - 150 грамів і кремово-жовту шкірку з рожевим або червонуватим рум'янцем. Дозрівають в серпні і дають врожайність від 50 до 100 кг з дерева. Сорт має середню зимостійкість і стійкий до хвороб. Добре підходить для вживання в свіжому вигляді, виробництва домашнього вина або сидру, але не є транспортабельним і зберігається не дуже довго.

Опис

Яблуня Цукеркова (Конфетное) - це сорт яблуні, який може зацікавити багатьох садівників своїм чудовим смаком та раннім строком збору врожаю.

Цей сорт поширений не тільки в Україні, але і в інших країнах Європи та Азії. У цій статті ми детальніше розглянемо особливості цього сорту та розкажемо, як правильно вирощувати яблуню "Конфетную" у своєму саду.

Кращі запилювачі: Мелба ; Слава Переможцям.

Опис сорту:

  • Яблуня "Конфетная" належить до раннього сорту яблуні.
  • Розмір плодів коливається від середнього до великого.
  • Форма плоду округла, або слабо видовжена з нерівностями на поверхні.
  • Шкірка плодів має гладку поверхню, забарвлення жовто-зелене з кремовим відтінком.
  • М'якоть плодів біла, соковита, сладка з приємним ароматом.
  • Смак плодів яскравий, гармонійний та солодкий.
  • Яблуня "Конфетная" має добру зимостійкість та високу стійкість до захворювань.

 

Сорт яблуні Цукеркова - це дуже солодке та соковите яблуко, яке особливо підходить для свіжого споживання. Плоди мають кремово-жовту шкірочку з рожевим або червонуватим рум'янцем та середню вагу близько 100 грамів. М'якоть яблук біла, ніжна, дуже солодка з характерним цукерковим присмаком, що надає їм неповторного смаку.

Цей сорт яблуні зберігається недовго, але можна використовувати для виробництва домашнього плодового вина або сидру. Плоди багаті залізом і вітаміном С. Дозрівання наступає в серпні та залежить від клімату і температури. Врожайність від 50 до 100 кг з дерева.

Рекомендуємо посадити яблуню Цукеркова на сонячній ділянці з поживними грунтами. Догляд за рослиною полягає в регулярному поливі та підживленні мінеральними добривами.

Не пропустіть шанс придбати яблуню "Цукеркова" в інтернет-магазині саджанців ЛітинСад! Цей сорт дуже популярний серед садівників та любителів яблук. Замовте свою яблуню "Цукеркова" вже сьогодні та насолоджуйтеся її смачними плодами вже наступного року!

Купити саджанці яблуні Цукеркова можна в інтернет-магазині саджанців ЛітинСад. Надаємо доставку до міст: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів та інші міста України.

Характеристики
Висота саджанця
150-170см.
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Смак
Приємний, з кислинкою
Зимостійкість
Висока
Стійкість до хвороб
Висока
Сорт: літній
Стиглість: кінець липня
Маса плоду: 120-130г
Підщепа: 54-118
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.