fbpx

Яблуня Слава Переможцям

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
924
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Яблуня "Слава переможцям" характеризується сильним ростом та структурою дерева, утворюючи дорослу пірамідальну крону, яка з часом може набувати овальної форми. Гілки розташовані середньо щільно, іноді потребують обрізки для збереження оптимальної густоти. Дозрівання плодів відбувається періодично, розпочинаючи середину літа і закінчуючи ранньою осінню, залежно від кліматичних умов.

Яблука цього сорту відзначаються середнім або великим розміром, зазвичай вагою від 130 до 180 г, а при догляді та достатній волозі грунту можуть досягати ваги до 200 г. Смак плодів солодко-кислий, а м'якоть ніжна, світло-кремового або білого кольору з жовтуватим відтінком. Яблука округло-конічної форми і мають тоненьку шкірку, покриту легким восковим нальотом.

Цей сорт вирізняється високою зимостійкістю і стійкістю до хвороб, таких як борошниста роса та парша. "Слава переможцям" добре росте і плодоносить без необхідності використання багатьох хімічних обприскувань від хвороб плодових дерев.

Для підвищення врожайності рекомендується використовувати запилювачі: Паперівка, Пірос, Вільямс Прайд, Джулія.
Термін зберігання яблук становить 1-1,5 місяців, у холодильнику можна зберігати до 4 місяців. Вони ідеально підходять для споживання у свіжому вигляді, виготовлення соків, сухофруктів та консервації.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий, приємний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
середня
Сила росту
середньорослий
Сорт: осінній
Стиглість: середина серпня
Маса плоду: 150-250г
Підщепа: ММ106
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.