fbpx

Виноград Нельсон

  • Виноград
Артикул
14711
Немає у наявності
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград Нельсон — новий столовий сорт, який дуже швидко дозріває. Від початку відкриття бруньок до повної зрілості пройшло всього 90-95 днів, і вже в середині серпня можна насолоджуватися першими ягодами. Цей сорт був створений відомим селекціонером О. В. Бурдаком, який використовував Подарунок Запоріжжю та Дружбу як батьківські сорти.

Виноград Нельсон вражає своєю великою врожайністю. Рослина сильноросла, досягаючи висоти до 160 сантиметрів, з товстими пагонами до 2 сантиметрів завтовшки. Грона мають конічну форму і можуть важити до 700 грамів, а деякі навіть до 1,5 кілограмів. Ягоди цього сорту округлої форми, великі і жовті на стадії повної зрілості. Шкірка тонка і хрумка, а м'якуш солодкий з мускатним присмаком. Виноград Нельсон також славиться довгим терміном зберігання плодів, які можуть лишатися на гілках, не втрачаючи своїх смакових якостей.

Цей сорт винограду відрізняється чудовими транспортабельними характеристиками: його легко перевозити, і ягоди не тріскаються. Також важливо відзначити його морозостійкість на рівні -23°С, але для мешканців північних регіонів рекомендується вкривати рослини взимку.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23 °С
Маса ягоди
12-15г
Маса грони: 800 г-1,2 кг
Сорт: надранній (кінець липня)
Запилення: самоплідний
Смак: з мускатним ароматом
Колір: білий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.