fbpx

Виноград Нельсон

  • Виноград
Артикул
14711
Бронь на весну 2024
135грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Виноград Нельсон — новий столовий сорт, який дуже швидко дозріває. Від початку відкриття бруньок до повної зрілості пройшло всього 90-95 днів, і вже в середині серпня можна насолоджуватися першими ягодами. Цей сорт був створений відомим селекціонером О. В. Бурдаком, який використовував Подарунок Запоріжжю та Дружбу як батьківські сорти.

Виноград Нельсон вражає своєю великою врожайністю. Рослина сильноросла, досягаючи висоти до 160 сантиметрів, з товстими пагонами до 2 сантиметрів завтовшки. Грона мають конічну форму і можуть важити до 700 грамів, а деякі навіть до 1,5 кілограмів. Ягоди цього сорту округлої форми, великі і жовті на стадії повної зрілості. Шкірка тонка і хрумка, а м'якуш солодкий з мускатним присмаком. Виноград Нельсон також славиться довгим терміном зберігання плодів, які можуть лишатися на гілках, не втрачаючи своїх смакових якостей.

Цей сорт винограду відрізняється чудовими транспортабельними характеристиками: його легко перевозити, і ягоди не тріскаються. Також важливо відзначити його морозостійкість на рівні -23°С, але для мешканців північних регіонів рекомендується вкривати рослини взимку.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23 °С
Маса ягоди
12-15г
Маса грозди: 800 г-1,2 кг
Сорт: надранній (кінець липня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: з мускатним ароматом
Цвет: Белый
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.