fbpx

Троянда чайно-гібридна - Чикаго Пис (Chicago Peace)

  • Саджанці троянд
  • Чайно-гібридна
Артикул
13091
Немає у наявності
120грн
- +
Рейтинг товару

Відкритий в США, в Чикаго, цей сорт всесвітньо відомої Peace у всьому ідентичний їй, за винятком набагато більш яскравого забарвлення - суміші кармінових і коралово-рожевих і золотого.

Опис

Відкритий в США, в Чикаго, цей сорт всесвітньо відомої Peace у всьому ідентичний їй, за винятком набагато більш яскравого забарвлення - суміші кармінових і коралово-рожевих і золотого. Деякі вважають її краще за праматір. Інші кажуть, що троянді не вистачає делікатності Peace, і те, що квітки вигоряють до кремових з рожевим, подобається теж далеко не всім. Про смаки не сперечаються! Як і у Peace, листя може страждати від чорної плямистості в спекотне і вологе літо.

Цей сорт від Peace був відкритий садівником в Чикаго. Існує багато видів сорту від Peace, але цей - один з кращих. Як і у його попередника, у цій троянди великі, 13-15 см бокаловидні квітки, що складаються з близько 60 пелюсток. Забарвлення - суміш густо-рожевого, ніжно-рожевого і абрикосового. З жовтим біля основи пелюсток. Кущі досягають 120-150 см заввишки. Листя шкіряста, темно-зелена, блискуча, схильна до чорної плямистості. Сорт дуже зимостійкий.

Характеристики
Період цвітіння: повторноквітнучі
Група: чайно-гібридна
Аромат: легкий
Оригінатор: Johnston США, 1962
Розмір квітки: 12-15см
Кущі: високий,прямостоячий
В/Ш куща: 150-200 см / 150 см
Колір квітки: абрикосово-рожевий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.