fbpx

Троянда чайно-гібридна - Чикаго Пис (Chicago Peace)

  • Саджанці троянд
  • Чайно-гібридна
Артикул
13091
Нет в наличии
120грн
- +
Рейтинг товара

Відкритий в США, в Чикаго, цей сорт всесвітньо відомої Peace у всьому ідентичний їй, за винятком набагато більш яскравого забарвлення - суміші кармінових і коралово-рожевих і золотого.

Описание

Відкритий в США, в Чикаго, цей сорт всесвітньо відомої Peace у всьому ідентичний їй, за винятком набагато більш яскравого забарвлення - суміші кармінових і коралово-рожевих і золотого. Деякі вважають її краще за праматір. Інші кажуть, що троянді не вистачає делікатності Peace, і те, що квітки вигоряють до кремових з рожевим, подобається теж далеко не всім. Про смаки не сперечаються! Як і у Peace, листя може страждати від чорної плямистості в спекотне і вологе літо.

Цей сорт від Peace був відкритий садівником в Чикаго. Існує багато видів сорту від Peace, але цей - один з кращих. Як і у його попередника, у цій троянди великі, 13-15 см бокаловидні квітки, що складаються з близько 60 пелюсток. Забарвлення - суміш густо-рожевого, ніжно-рожевого і абрикосового. З жовтим біля основи пелюсток. Кущі досягають 120-150 см заввишки. Листя шкіряста, темно-зелена, блискуча, схильна до чорної плямистості. Сорт дуже зимостійкий.

Характеристики
Период цветения: повторноцветущие
Група: Чайно-гибридная
Аромат: легкий
Оригинатор: Johnston США, 1962
Размер цветка: 12-15см
Кустарники: високий,прямостоячий
В/Ш куста: 150-200 см / 150 см
Окраска цветка: абрикосово-рожевий
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.