fbpx

Малина Геракл - ремонт

  • Плодові чагарники
  • Малина
Артикул
778
НА ОСІНЬ 2024
135грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Сорт малини Геракл є великоплідним ремонтантним сортом, призначеним для універсального використання.  Кущі цього сорту мають середню висоту і силу зростання, досягаючи до 1,5 метрів, а при добрій агротехніці можуть доростати до 1,8 метрів. Геракл має слаборозлогі кущі з міцними прямими пагонами, що дозволяє обходитися без опори чи шпалери.

Малина утворює лише 3-4 пагони заміщення. Спочатку вони зелені, ближче до осені вони стають пурпурно-коричневими з восковим нальотом. Пагони досить шипасті, шипи спрямовані вниз і розташовані по всій довжині стебел. Квіти білі, середнього розміру, цвітіння починається в червні.

За формою ягоди широкі, усічено-конічні зі слабким опушенням. Висота ягід — 2 см, ширина — 1,9 см. Ягоди червоні, в повній зрілості насичено-рубінові, щільні та соковиті. Середня вага плодів — 5-6 грамів, максимальна — до 10-11 грамів. Сорт славиться високою транспортабельністю, ягоди  добре зберігаються та не розсипаються після дозрівання.

 Середня врожайність становить 1,5-3 кг з куща, в промислових масштабах — до 9,2 тонн з гектара. На одному пагоні дозріває від 130 до 180 плодів.

 Сорт Геракл стійкий до основних хвороб і шкідників. Для обробітку рекомендується скошування надземної частини рослин перед зимою або ранньою весною.

Кущі Геракла можна садити з більшою щільністю на одиницю площі, що дозволяє економити на ширині міжрядь. Перші ягоди з’являються на старих пагонах в липні, друга хвиля врожаю — на гілках поточного року в серпні.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
кисло-солодкий, приємний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
середня
Сила росту
сильнорослий
Сорт: ремонтантний
Стиглість: 1 раз - середина липня, 2 раз - середина серпня
Маса плоду: 5 - 8 г
Врожайність: 3.5-4кг м/кв
Кущі: шиповані
По висоті: 1,5 - 2,0 м
Вік саджанця: однорічний
Відгуки (1)
Светлана
25.09.19, 11:36
Заказывала саженцы малины. Саженцы качественные и тщательно упакованы. Заказ пришел быстро.Персонал вежливый и компетентный. Спасибо! Продавца рекомендую.