fbpx

Лаванда вузьколистова little lady

  • Рослини в горшках
  • Лаванда (ЗКС)
  • Декоративні рослини
  • Лаванда
Артикул
496-4
Бронь на весну 2024
100грн
- +
Рейтинг товару

Лаванда вузьколистова little lady - надзвичайно гарний, ніжний сорт англійської вузьколистої лаванди. "Little Lady" підкорює своїми ніжно-фіолетовими квітами, що надають вишуканості та елегантності будь-якому саду.

Опис

Кущ невисокий, компактний, густий. Максимальна висота – 30-40 см, ширина – біля 40 см. Листочки дрібні, вузькі, сіро-зеленого відтінку, що чудово контрастують із ніжними квітами, зібраними в колоски. Сорт має незвичайний, насичений, пряний аромат. Цвітіння рясне, з липня по серпень.

Лаванда "Little Lady" - медоносний сорт, крім того він морозо- та посухостійкий, рідко вражається садовими шкідниками. Сорт вирощується в групових та одиночних посадках, чудово підходить для вирощування в контейнерах, прикрашаючи тераси, лоджії. Запах лаванди відлякує шкідників.

Рослина широко використовується в народній медицині, кулінарії. Єдиною неприємністю для куща можуть стати пінниці, які відкладають свої яйця на кущ лаванди, при цьому захищаючи свої личинки, комаха покриває їх піною, схожою на слину. Шкоди рослині це не приносить, але псує зовнішній вигляд куща, тому пінниць слід змивати водою зі шлангу.

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Група: вічнозелений кущ
Час цвітіння: липень-серпень
В/Ш куща: 30-60 см / 30-60 см
Колір квітки: рожево-фіолетовий
Розмір квітки: колосовидні, 2-3 см
Кущі: зелені, на осінь стають блакитно-сірі
Вік саджанця: 1-рік
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.