fbpx

Живці Грецького горіха

  • Все для щеплення
  • Живці
на липень-серпень
100грн
- +
Рейтинг товару

Живці для щеплення волоського горіха в розщеп та окулювання горіха

Цей спосіб щеплення проводиться в період активної циркуляції соку. Спочатку потрібно обрати місце для щеплення. Потім у вибраному місці слід зробити розщеп, глибина якого повинна становити приблизно п’ять сантиметрів. У готову щілину вставляється живець таким чином, щоб він був щільно стиснутий.

Якщо є необхідність робити щеплення на старому дереві, бажано спочатку зрізати його крону і дочекатися проростання молодих гілок. Адже проводити щеплення потрібно виключно на молодих гілках.

Окулювання вважається найкращим способом розмноження волоського горіха. Усі роботи з окулювання повинні проводитися спеціальним подвійним ножем, за допомогою якого на прищеї робиться два однакових поперечних надрізу. Після цього робиться один поздовжній надріз, який і з’єднуватиме кінці двох поперечних надрізів.

За допомогою окулювального ножа потрібно на прищепному живці для щеплення відокремити кору від деревини. Далі з черешка знімається кільце кори з оком. У свою чергу на підщепі також робляться поперечні надрізи на відстані десять сантиметрів від рівня грунту. Підрізану кору підщепи потрібно зняти за допомогою кісточки окулювального ножа.

На ділянку з видаленою корою слід прикласти щеплення разом з вічком. Якщо довжина щитка занадто велика, її трохи вкорочують. Щиток щепи і кора підщепи повинні з’єднатися таким чином, щоб між ними залишався зазор, діаметром близько одного міліметра.

Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.