fbpx

Яблуня Супер Ред Чиф

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
13027
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня Супер Чіф (Superchief @ Sandidge) - новий зимовий сорт, виведений в Франції і є клоном популярного сорту Ред Чіф.

Опис

Яблуня Супер Чіф (Superchief @ Sandidge) - новий зимовий сорт, виведений в Франції і є клоном популярного сорту Ред Чіф. Синонім сорти - Сандідж. Сорт характеризується дуже високою врожайністю. Плоди дозрівають в кінці жовтня. Сорт добре пристосовується до різних умов зростання і вже встиг зайняти гідне місце в садах України. Сорти з таким форм-фактором плодів є дуже популярними в Європі і користуються високим попитом на ринках плодів.

Плоди дуже красиві і чудові, мають подовжену, правильну, грановану форму з вираженими виступами, великі, масою 180-200 г, окремі крупніше. блискуча, щільна і тонка шкірка яблук при дозріванні набуває насичений, темно-червоний колір. Жовто-зелена м'якоть має помірну соковитістю, приємно хрустка і щільна, дуже солодка і смачна, в ній багато цукру і майже відсутня кислота. Плоди мають характерний, дуже приємний присмак і виражений аромат.

Урожай збирають в жовтні, а зберігатися яблука можуть 3-4 місяці в підвалі, в холодильнику ще довше. Вони не тільки дуже смачні, але і корисні, оскільки багаті вітамінами, мінералами та цінними речовинами. Все це дає високу товарність плодів, що вважаються одними з кращих зимових сортів для вживання в свіжому вигляді.

Яблуня Супер Чіф характеризується високою зимостійкістю, стійка до морозів і посухи, до борошнистої роси та інших хвороб. Може вирощуватися в більшості регіонах України.

Характеристики
Сорт: зимовий
Стиглість: кінець жовтня
Маса плоду: 180-250 г
Підщепа: 54-118
Відгуки (1)
Валентин
15.06.21, 17:16
Супер сорт, засадив 120 дерев, всі прижилися! Рекомендую