fbpx

Яблуня Спартан

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
896
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Яблуня Спартан - сорт канадської селекції, наслідок схрещення сортів Макінтош і Жовтий Ньютаун. Дерево проявляє досить інтенсивне зростання, хоча й не досягає великої висоти, має широку крону і схильне до щільності розміщення гілок, що робить обрізку обов'язковим етапом у догляді за ним. Кращими запилювачами є сорти Айдаред, Рубінові Дуки, Кальвіль Сніговий.

Плоди володіють середніми розмірами, вагою від 100 до 150 г, мають круглу форму та насичений бордово-червоний колір. Їхні шкірочка має матовий вигляд, а в найбільш насичених за кольором місцях виділяється синявою. З точки смаку плоди дуже соковиті, м'якуш білий і щільний, з легкою кислинкою. Багато садівників описують цей сорт як солодкий. Форма плоду кругла, але злегка приплюснута.

Сорт є швидко-плідним, на середньо-рослій підщепі перші плоди з'являються на 2-3 рік. Збір з 10-13-річних яблунь становить 50-95 кг. Знімна стиглість настає в третій декаді вересня, а споживча - в грудні. Регулярне плодоношення, висока транспортабельність та тривалий період зберігання (при відповідній температурі і умовах - до квітня) роблять цей сорт особливо привабливим для комерційної діяльності. Низьке опадання плодів, навіть за несприятливих погодних умов, також є однією з переваг сорту Спартан. Сорт проявляє високу зимостійкість і стійкість до хвороб. Яблука використовуються переважно у свіжому вигляді, а також для виготовлення соків і варення.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий з кислинкою
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Сорт: зимовий
Стиглість: кінець вересня
Маса плоду: 120-150г
Підщепа: мм-106
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.