fbpx

Яблуня Ред Делішес

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
517
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

підщепа - 54-118

Опис

Яблуня Ред Делішес була виведена в Америці. Сорт з великими кармінно-червоного кольору плодами довгасто-конічної форми з яскраво-вираженою ребристою верхівкою і соковитою, хрумкою, надзвичайно духмяною м'якоттю. Яблука при дозріванні не обсипаються з дерева, а тільки більше набирають цукристості. Плоди достигають у другій половині вересня і зберігаються по квітень місяць. Молоде дерево росте швидко, з часом темп росту сповільнюється. 

Яблуня цвіте в першій половині травня. Перший урожай можна спробувати з 4-5 років після висадки саджанця. Яблука середнього і великого розміру (масою 190-250 г) усічено-конічної форми привертають до себе увагу яскраво-червоною щільною шкіркою з неперевершеним ароматом. Дрібнозерниста (немов цукрова пудра) м'якоть сорту Ред Делішес соковита і дуже хрустка, приємного кисло-солодкого смаку. Завдяки цьому яблука цього сорту часто використовуються в приготуванні різноманітних закусок і фруктових салатів.

Сорт Ред Делішес стійкий до бурої плямистості, потребує захисту проти парші та борошнистої роси яблуні, нею уражаються листя, стебла і бутони рослини. Стійкість до холодів висока.
Для збільшення врожайності необхідні запилювачі середньо-пізніх термінів цвітіння, такі як Глостер, Джонатан, Айдаред.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий
Зимостійкість
середня
Стійкість до хвороб
середня
Сила росту
середньорослий
Сорт: зимовий
Стиглість: кінець вересня
Маса плоду: 190-250г
Підщепа: 54-118
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.