fbpx

Яблуня Пепинка Золота

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
905
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Яблуня Пепинка Золота - це український осінній сорт , виведений на Мліївській дослідній станції садівництва в результаті схрещування в 1928 році сортів Пепинка литовська і Ренет Баумана. Сорт придатний для вирощення у всіх  зонах України. Дерево середньоросле, висотою 3-3,5 м, з широкою округлою й густою кроною.

Плодоношення регулярне, починається на 3-й рік після посадки. Цвіте в ранні терміни і дуже рясно. Кращі запилювачі: Антонівка, Айдаред, Кальвіль сніговий, Рубінові Дуки, Спартан.

Плоди середньої величини, 140-180 г, зеленувато-жовті, зі світло-червоним розмитим рум'янцем. М'якоть біла, дуже ніжна, соковита, дрібнозерниста, ароматна, гарного кисло-солодкого смаку. Знімна зрілість настає в першій половині вересня. У холодильнику плоди можуть зберігатися до січня.

Зимостійкість даного сорту середня. Посухостійкість - задовільна. Сорт стійкий до парші та інших грибкових захворювань. Плоди придатні для споживання в свіжому вигляді, сушки для переробки на соки, приготування джемів, варення. 

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
кисло-солодкий
Зимостійкість
вище середнього
Стійкість до хвороб
висока
Сорт: осінній
Стиглість: середина вересня
Маса плоду: 140-180г
Підщепа: мм-106
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.