fbpx

Яблуня Пам'яті Есаула

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
906
Немає у наявності
160грн
160грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня Пам'яті Есаула - ранньо-зимовий сорт, який був отриманий в 1978 році. Дерево середньої висоти з овальною, компактною кроною. Плоди великі, овальні, зелені з яскраво-фіолетовим рум'янцем та приємно кисло-солодкою м'якоттю.

Опис

Яблуня Пам'яті Есаула - ранньо-зимовий гібрид, отриманий у 1978 році з перетину гібридної форми 27-7-14 (Розмарин х Прима) та сорту Кандиль краснодарський. Дерево має середній ріст - висотою 3-3,5 метра з овальною, компактною кроною. Плодоношення розпочинається на другому або третьому році. Цвітіння та плодоношення регулярні. Сорт самозапильний, найкращим запилювачем є Голден Делішес. Плоди великі (200 грамів) або середньої величини, одновимірні з сильним подовженням та овальної форми з трохи розширеним основою. Колір плодів - світло-зелений з яскраво-фіолетовим рум'янцем, який на сонячному боці має рожеві відтінки. М'якоть зеленувато-біла з зеленими жилками, середньої щільності, соковита, дрібнозерниста, під час зберігання стає ніжною з приємним кисло-солодким смаком.

Збір плодів починається у середині вересня, споживча зрілість наступає у жовтні. Плоди можуть зберігатися до лютого місяця. Сорт має високу транспортабельність. Плоди можна вживати у свіжому вигляді, а також для приготування високоякісних вітамінізованих соків. Зимостійкість та засухостійкість сорту є високими.

Ми пропонуємо придбати саджанці яблуні Пам'яті Есаула на середньорослій підщепі. Не втрачайте час та замовляйте в нашому інтернет-магазині ЛітинСад. 

Купуйте саджанці Яблуні Пам'яті Есаула на нашому інтернет-магазині ЛітинСад в Україні. Цей ранньо-зимовий сорт має середньоросле дерево з великими, соковитими плодами, які можна використовувати для свіжого споживання та виробництва вітамінних соків. Крім того, Яблуня Пам'яті Есаула має високу зимостійкість та посухостійкість.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
кисло-солодкий, приємний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
середня
Сила росту
середньоросле
Сорт: зимовий
Стиглість: середина вересня
Маса плоду: 200-250г
Підщепа: мм-106
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.