fbpx

Яблуня Моді

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
899
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня Моді - новий італійський зимовий сорт, який отримали в результаті схрещування сортів Ліберті і Гала.

Дерево середньо-росле з кроною конусоподібної форми досить широкого розміру. Плоди великі, темно-червоного кольору, м'якуш жовтий, хрусткий, дуже соковитий і солодкий. Сорт має високу морозостійкість, імунітет до грибкових захворювань і високу врожайність. Пропонуємо саджанці сорту Моді на середньо-рослій підщепі.

Опис

Яблуня Моді - це новий італійський зимовий сорт, який був отриманий шляхом схрещування сортів Ліберті і Гала у 1982 році. Дерево середньо-росле з кроною конусоподібної форми досить широкого розміру, але зі скелетними гілками, які щороку приростають лише на 8 см. Плодоношення відбувається вже на 3-4 рік, і квітує в середньопізні строки. Квітки мають високу стійкість до пізніх весняних заморозків і цвітуть дуже інтенсивно, що забезпечує хорошу зав'язь плодів.

Один з головних переваг сорту - це щорічне регулярне плодоношення з врожайністю до 50 кг на доросле дерево, яка не зменшується навіть у найнесприятливіші роки. Плоди Яблуні Моді великі, подовженої форми, темно-червоного кольору з м'якушем жовтого кольору, дуже соковиті, хрусткі і солодкі, мають десертний смак. Цей сорт єдиний у своєму роді - він поєднує в собі хрусткий м'якуш зелених яблук і солодкий насичений смак жовтих яблук.

Після збирання врожаю Яблука Моді залишаються хрусткими і соковитими протягом декількох тижнів, а також є високо транспортабельні і можуть зберігатися в холодильнику до травня. Сорт характеризується високою морозостійкістю, імунітетом до грибкових захворювань і високою врожайністю.

Яблука цієї плодової культури містять велику кількість поживних речовин і вітамінів, транспортабельність та довготривале зберігання, дозволяють збільшити продаж і попит на яблука цього сорту.

Загалом, Яблуня Моді є ідеальним вибором для тих, хто шукає новий сорт яблук зі стійкою врожайністю, високою якістю плодів та довготривалим зберіганням. Саджанці цього сорту можна придбати в ЛітинСад, що забезпечить надійну, якісну посадку та розвиток дерева. Обирайте Яблуню Моді та насолоджуйтеся її витонченим смаком та користю для здоров'я!

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий, десертний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Сила росту
середньоросле
Сорт: зимовий
Стиглість: середина вересня
Маса плоду: 180-250г
Підщепа: 54-118
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.