fbpx

Яблуня Лігол

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
921
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня Лігол - це дуже популярний сорт, який поширений не тільки в Україні, але й в багатьох країнах світу.

Дерево середньої висоти, з кроною в формі конуса. Плоди Ліголу мають гладку поверхню, яскраво-жовту з рум'янцем, величиною більше, ніж середня, і масою до 200 грамів. Відмінна смакова якість плодів: соковиті, дуже солодкі, з легкою кислинкою, насичені ароматом.

Опис

Яблуня Лігол - це високоякісний сорт, який відрізняється соковитими та солодкими плодами зі стійким блиском на поверхні. Вони мають круглу форму та насичений червоний колір з легкими жовтуватими смугами. Яблука Лігол є досить великими, їхня маса становить від 180 до 250 грамів. Цей сорт має високу врожайність та довгий термін зберігання.

Для досягнення максимального врожаю яблуні Лігол необхідно запилювати. Кращими запилювачами цього сорту є яблуневі сорти Мельба та Голден Делішес.

Характеристики яблуні Лігол:

  • Сорт: Лігол
  • Смак: солодкий
  • Зимостійкість: висока
  • Стійкість до хвороб: середня
  • Термін дозрівання: середина вересня
  • Маса плоду: 180-250 грамів
  • Врожайність в кг: до 200 кг з дерева

 

Якщо ви хочете виростити яблуню Лігол, ми рекомендуємо посадити її в північному або західному напрямку для отримання достатньої кількості сонячного світла. Для досягнення максимальної врожайності необхідно регулярно поливати та піддобрювати рослину. Для підтримання здоров'я яблуні слід обрізати її гілки та пагони відповідно до правил обрізки.

 

Яблуня Лігол може бути висаджена в осінній або весняний період. Якщо ви плануєте посадити саджанець восени, то це потрібно робити до того, як наступить морозний період. Якщо ж ви плануєте висадити яблуню весною, то це краще робити до початку розпускання бруньок. Підготовка до посадки полягає в тому, щоб викопати яму, глибиною та шириною більше, ніж коріння саджанця. До ями потрібно додати компост або перегною та добре перемішати з грунтом.

Після посадки, яблуню необхідно правильно доглядати. Під час вегетаційного періоду потрібно ретельно поливати рослину, особливо в період засухи. Для захисту від буревіїв та зміцнення коріння, землю навколо яблуні слід розпушувати та мульчувати. Регулярно потрібно проводити обрізку саджанця для формування правильної крони та збільшення врожайності.

Яблуня Лігол - це незамінний сорт для будь-якого саду! Якщо ви бажаєте насолоджуватись свіжими та смачними яблуками, тоді купуйте саджанці яблуні Лігол від ЛітинСад. Ми гарантуємо якість та доставку по всій Україні. Наші саджанці здатні адаптуватись до будь-яких кліматичних умов та забезпечують багатий врожай. Зробіть правильний вибір і купуйте яблуні Лігол від ЛітинСад.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
кисло-солодкий
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
середня
Сила росту
середньорослий
Сорт: зимовий
Стиглість: кінець вересня
Маса плоду: 200-250 до450г
Підщепа: ММ106
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.