fbpx

Яблуня Ліберті

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
772
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня Ліберті (Liberty) - пізній сорт американської селекції, отриманий в результаті багаторазового схрещування сортів Уелс, Макінтош, Мекаунт, Ром Бьюті з імунним сіянцем PR154-12 в 1955 році.

 

Яблуня Ліберті - це сорт, який отримав визнання серед садівників завдяки високій стійкості до хвороб, зимостійкості та смачним плодам. Плоди цього сорту мають неповторний смак та аромат, а їхня форма - округла або неглибока.

Опис

Ліберті в перекладі означає Свобода. На Україні сорт почав освоюватися з середини 80-х років. Дерево середньо-росле, 3-3,5 м заввишки, в молодому віці швидкоростуче, з округлою негустий кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 45-65 °. Цвіте в середні строки, дуже рясно і дружно.

Кращі запилювачі: Айдаред, Глостер, Флоріна. Сорт скороплідний, перші яблука можна отримати вже на другий рік.

Хороша транспортабельність, висока врожайність, періодичність плодоношення дозволяє використовувати цей сорт в комерційних цілях. Чотирирічне дерево може дати врожай до 12-13кг, а доросле більше 60кг. Плоди округлі, середньою вагою від 125 до 160 г.

Всю зелену поверхню покриває малиновий, трохи розмитий рум'янець. Це ж забарвлення називають і темно - вишневим. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, блискуча з восковим нальотом. Помітні смужки і білі підшкірні точки. М'якуш кремово-білий, середньої щільності, соковитий, солодко-кислого освіжаючого смаку. Зимостійкість вища за середню.

Яблуня Ліберті є середньорослим деревом, з неповторним листям темно-зеленого кольору, які у весняний період мають ніжний рожевий відтінок. Цей сорт є дуже врожайним і не вимагає особливих умов для росту та розвитку.

Основні характеристики яблуні Ліберті:

  • середнього розміру деревина;
  • плоди округлої або неглибокої форми;
  • соковиті, солодкі та ароматні плоди;
  • висока стійкість до хвороб та шкідників;
  • добре реагує на обрізку та формування крони;
  • висока зимостійкість.

 

Для вирощування яблуні Ліберті необхідне добре дреноване ґрунтове покриття та достатня кількість сонячного світла. Рекомендується регулярне поливання та обрізка крони для підтримки здоров'я та продуктивності дерева.

Яблуня Ліберті - це чудовий вибір для тих, хто цінує високу якість та смакові властивості плодів, а також не бажає мати проблем зі стійкістю до хвороб та зимостійкістю своєї яблуні.

 

Запрошуємо Вас купити саджанці яблуні Ліберті у нашому інтернет-магазині ЛітинСад! Цей сорт відрізняється високими смаковими якостями та довгим терміном зберігання, тому буде чудовим доповненням до Вашого саду.

Наш магазин пропонує доставку по всій Україні. Ми працюємо з такими містами як Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ та багатьма іншими. Замовити саджанці можна на нашому сайті або зв'язавшись з нашим менеджером за телефоном.

Не втрачайте часу і замовляйте яблуні Ліберті від ЛітинСад прямо зараз!

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий
Зимостійкість
вище середнього
Стійкість до хвороб
висока
Сила росту
середньорослий
Сорт: осінній
Стиглість: середина вересня
Маса плоду: 150-200г
Підщепа: ММ106
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.