fbpx

Яблуня Карнавал

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
13022
Бронь на весну 2024
180грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня Карнавал (Karneval) відноситься до новітніх ексклюзивних ранньо-зимових сортів яблук чеської селекції. Сорт виведений в Чехії зовсім недавно і тільки завезений в Україну. Отримано шляхом схрещування сортів Vanda і Pink Krips.

Опис

Яблуня Карнавал (Karneval) є новим, ексклюзивним ранньо-зимовим сортом яблук чеської селекції, що з'явився на українському ринку зовсім недавно.

Цей незвичайний сорт був отриманий шляхом схрещування сортів Vanda і Pink Krips. Кожне яблуко має свій унікальний малюнок завдяки своєму рідкісному і неповторному забарвленню, яке складається з жовтих і червоних смуг, що забарвлюють плоди у вигляді незвичайних малюнків, створюючи колаж. Це забарвлення дуже привертає увагу споживачів, перебуваючи на ошатних, повних врожаю деревах, а також свіжозібрані плоди чудово виглядають на столі.

Плоди середніх та великих розмірів, стандартного яблучного калібру, мають масу 160-200 г, золотисто-жовтого кольору з яскраво-рожевими смугами у вигляді малюнків. Забарвлення плодів досить нерівномірне і може змінюватися в різні періоди вегетації. М'якоть хрустка, дуже соковита, щільної структури, солодка, з невеликим вмістом кислоти, відмінного збалансованого смаку з переважанням солодощі, десертного призначення.

Дерева середньої сили росту, стійкі до парші та менше уражаються гнилями, добре облистяні.

Збір врожаю відбувається в першій половині жовтня, а зберігання врожаю в звичайних умовах триває 5-6 місяців.

 

Купуючи саджанці яблуні Карнавал у ЛітинСад, ви отримуєте високоякісний матеріал з гарантією на вживання. Наші спеціалісти надають консультації по догляду за рослинами та допоможуть підібрати оптимальний для вашого регіону час висадки.

Саджанці яблуні Карнавал підходять для висадки як в промислових насадженнях, так і в приватному секторі. Цей незвичайний сорт буде не тільки прикрасою вашого саду, але й дозволить насолодитися соковитими і солодкими плодами з неповторним смаком.

Замовляйте саджанці яблуні Карнавал в ЛітинСад і отримайте можливість насолоджуватися ексклюзивними сортами яблук у вашому власному саду. Наші саджанці - це запорука високої якості та довговічності ваших рослин.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий, десертний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Сила росту
середньорослий
Сорт: зимовий
Стиглість: початок жовтня
Маса плоду: 160-200г
Підщепа: 54-118
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.