fbpx

Яблуня Голд Раш

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
965
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

підщепа - 54-118

Опис

Яблуня 'Голд Раш' - сорт пізнього терміну дозрівання американської селекції, призначений для тривалого зберігання. Використовується найчастіше в свіжому вигляді, але дуже хороший для приготування свіжих соків, начинок для пирогів і в запеченому вигляді. Дерево середньоросле, з компактною кроною. Початок плодоношення на 3-4 рік. Термін дозрівання припадає на другу декаду жовтня. Урожайність з одного дорослого дерева  біля 45-55 кг, щорічна і стабільна.

Плоди середніх розмірів, масою 140-180 г, подовжено-овальної форми. Шкірка середньої товщини, з помітними цятками, зеленувато-жовта, з тьмяним розмитим рум'янцем рожевого кольору з сонячної сторони. М'якоть соковита, блідо-жовта, середньозерниста, щільна, хрустка, відмінного кисло-солодкого смаку. Зберігаються до 7 місяців в холодильнику.

Рослина середньозимостійка, має стійкий, надійний імунітет до захворювань. Найвищі товарні і смакові показники показує в теплих регіонах з тривалим вегетаційним періодом. Плоди можуть зберігатися близько 7 місяців в холодильних умовах, а в звичайному підвалі зберігають лежкість 5-6 місяців.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
відмінний, солодкий
Зимостійкість
вище середнього
Стійкість до хвороб
висока
Сила росту
середньоросле
Сорт: зимовий
Стиглість: середина жовтня
Маса плоду: 140-180г
Підщепа: 54-118
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.