fbpx

Яблуня Гала

 • Плодові дерева
 • Яблуня
Артикул
453
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

Сорт Яблуні Гала відомий своїм солодким, хрустким та соковитим плодом з багатим ароматом. Вона є одним з найпопулярніших сортів у світі завдяки своїй смаковій якості та довгому терміну зберігання. Гала - чудовий вибір як для свіжого споживання, так і для приготування соку, десертів та консервування.

Опис

Яблуня Гала - це сорт, який заслужено вважається одним з кращих в світі.

Вона була створена в Новій Зеландії в 1920-х роках шляхом складання гібридних форм, отриманих з насіння різних сортів яблунь. Сорт був запропонований до продажу в 1970 році і з того часу швидко набув популярності в усьому світі, завдяки своїй відмінній смаковій якості та довгому терміну зберігання.

Характеристики сорту Яблуні Гала:

 • діаметр плоду: 7-8 см;
 • форма: округла, легко зігнута;
 • колір шкірки: жовто-зелений з темно-червоним рум'янцем;
 • м'якоть: кремово-біла, соковита, хрустка, солодка;
 • дозрівання: в середині жовтня;
 • зберігання: до 8 місяців при температурі 0-2 °C;
 • рекомендації до вирощування: відкритий ґрунт, помірний полив, добре дренований грунт.

 

 

Загальні рекомендації по посадці та догляду за яблунею Гала:

 1. Посадка: Виберіть добре освітлене та дреноване місце для посадки яблуні Гала. Краще висаджувати восени. Розмір ями для посадки повинен бути приблизно на 15 см більший за розмір кореневої системи. При засипанні ями грунтом не забувайте додавати добриво. Розстій між деревами повинен бути більше 5 метрів.
 2. Полив: Поливайте регулярно, особливо в період сухого та спекотного клімату. Не залишайте ґрунт у посушливому стані, але уникайте перезволоження. Під час поливу стежте, щоб вода потрапляла безпосередньо до кореневої системи.
 3. Добрива: Під час весняного періоду необхідно додатково підживлювати яблуні Гала добривами, багатими на азот, фосфор та калій. Регулярно проводіть обрізку для підтримки форми дерева та поліпшення врожайності.
 4. Захист від шкідників та хвороб: Необхідно пильно стежити за яблунею Гала, щоб запобігти появі шкідників та хвороб. Якщо виявляться симптоми хвороби або наявність шкідників, необхідно вжити негайних заходів, щоб запобігти їх подальшому розповсюдженню.
 5. Зимування: Яблуня Гала може витримувати холодні температури, але залишається вразливою до замороження кореневої системи. При настанні зими, особливо в регіонах з холодним кліматом, додатково захистіть корені яблуні.

 

Не втрачайте можливості насолоджуватись смаком найкращих яблунь в своєму саду! Купуйте саджанці Яблуні Гала в інтернет-магазині саджанців ЛітинСад за доступною ціною. Наші саджанці вирощені з любов'ю і дбайливо підібрані, щоб забезпечити вам якісний посадковий матеріал. Насолоджуйтесь смаком справжнього яблука з Яблунею Гала в своєму саду!

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий, хрусткий
Зимостійкість
вище середнього
Стійкість до хвороб
середня
Сила росту
середньорослий
Сорт: осінній
Стиглість: початок жовтня
Маса плоду: 160-220г
Підщепа: ММ106
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.