fbpx

Яблуня Ерлі Женева

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
926
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

Сорт яблуні Ерлі Женева є раннім сортом з дуже великими, округлими яблуками з червоно-жовтою шкіркою. М'якоть яблук є сочною і хрусткою, з приємним солодким смаком і легкою кислинкою. Цей сорт дуже популярний у США та Канаді, де його вирощують на комерційних садах. Яблука сорту Ерлі Женева зазвичай дозрівають у середині серпня і можуть бути зберігані протягом 2-3 місяців при відповідних умовах.

Опис

Саджанці Яблуні Ерлі Женева від ЛітинСад - ідеальний вибір для вашого саду!

 

Цей американський сорт був виведений в 1967 році і відрізняється високою стійкістю до морозів і середньою стійкістю до хвороб. Яблуні Ерлі Женева можуть добре плодоносити без багаторазових хімічних обприскувань різними препаратами.

В нашому інтернет-магазині ЛітинСад ви можете придбати саджанці яблуні Ерлі Женева, які привиті на підщепі ММ106. Ця напівкарликова підщепа забезпечує висоту дорослої яблуні до 4,5 метрів з такою ж шириною крони. Дерева на підщепі ММ106 дуже врожайні.

Цей сорт має дуже раннє дозрівання плодів, плодоношення протягом тривалого періоду та скороплідність. Яблука сорту "Ерлі Женева" середнього розміру, з кисло-солодким смаком, зернистою та соковитою м'якоттю. Цей сорт займає високі рейтинги серед літніх сортів яблук.

Саджанці яблуні Ерлі Женева від ЛітинСад ідеально підходять для вживання у свіжому вигляді, виготовлення соків, сидру, вина, джемів та варення. Термін зберігання становить 3 тижні.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати саджанці Яблуні Ерлі Женева вирощені в Західній Україні з високою пристосованістю до місцевих кліматичних умов. Поспішайте придбати свої саджанці і насолоджуйтесь смачними та корисними плодами.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
середня
Сила росту
середньорослий
Сорт: літній
Стиглість: кінець липня
Маса плоду: 150-200г
Підщепа: ММ106
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.