fbpx

Яблуня Джонаголд Ерлі Квін

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
516
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня Джонаголд Ерлі Квін (Бурекампф Ерлі Квін) є одним з найпопулярніших зимових сортів яблунь у світі, виведених у Голландії. Цей сорт є дуже відомим і популярним серед виробників саджанців у всьому світі, адже він має відмінні властивості і смакові якості.

Опис

Яблуня Джонаголд Ерлі Квін (Бурекампф Ерлі Квін) - це найкращий зимовий сорт яблуні, що виводився у Голландії.

 

Термін дозрівання та збору яблук цього сорту припадає на середину жовтня. Саджанці яблуні Джонаголд Ерлі Квін, що ми пропонуємо у ЛітинСад, щеплені на підщепі ММ - 106, що забезпечує відмінне зростання дерева та його стійкість до більшості хвороб.

Плоди цього сорту яблуні мають великий розмір, близько 200-230 грамів, з червоним розмитим рум'янцем по всій поверхні. М'якуш має жовтувато-кремовий колір, щільний та дуже соковитий, з гармонійним кисло-солодким смаком. Плоди мають відмінні смакові якості, що робить їх ідеальним вибором для вирощування в садах та городах.

Термін дозрівання та прибирання яблуні Джонаголд Ерлі Квін припадає на середину жовтня. Дерево є середньо-рослим, а саджанці яблуні Джонаголд Ерлі Квін щеплені на підщепі ММ-106. Плоди яблуні великі, вагою 200-230 грамів, та покриті червоним розмитим рум'янцем по всій поверхні. М'якуш жовтувато-кремовий, щільний та дуже соковитий, гармонійного кисло-солодкого смаку. Плоди мають відмінні смакові якості.

Найкращі запилювачі для яблуні Джонаголд Ерлі Квін: Глостер, Еверест, Голден Делішес, Гала, Мелроуз та Чемпіон. Цвіте у середні терміни та має високу морозостійкість. Стійкість до хвороб є середньою. Термін дозрівання є пізнім, запилення перехресне, сила зростання становить 3-3,5 метрів, а обрізка становить 50-60 сантиметрів.

 

Яблуня Джонаголд Ерлі Квін - це прекрасний вибір для будь-якого господарства. Якщо ви плануєте придбати яблуні для свого саду, то ЛітинСад є ідеальним місцем для цього. Ми пропонуємо найкращі сорти, вирощені в Україні, з маркуванням кожного сорту, 100% відповідність сортів, бережну і цілісну упаковку, перевірені часом сорти та приживлюваність в будь-якому регіоні України.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
кисло-солодкий, хрусткий
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Сила росту
середньорослий
Сорт: зимовий
Стиглість: кінець вересня
Маса плоду: 200-250г
Підщепа: ММ106
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.