fbpx

Яблуня Донешта

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
920
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня Донешта - це високоврожайний сорт яблуні з великими, солодкими та соковитими плодами, які дозрівають у вересні. Цей сорт має добру зимостійкість та легкий у догляді, що робить його ідеальним вибором для будь-якого господарства.

Опис

 

Зацікавлені у вирощуванні яблуні? Хочете знайти високоврожайний сорт з соковитими і смачними плодами?

Тоді вам точно потрібна яблуня Донешта (Doneshta) - літній сорт української селекції.

Ця деревина середньо-росла з розлогою і середньо-загущеною кроною, що потребує періодичної проріджуючої обрізки. Донешта цвіте в середні строки, а для найкращого запилювання рекомендується використовувати Пепинку Золоту, Антонівку, Папіровку або Боровинку.

Плодоношення Донешти настає на третій рік, а з дорослої яблуні можна отримати до 90-130 кг плодів. Цей сорт відомий своїми великими (140-190г), злегка плескатими плодами, які мають виражений аромат і приємний кисло-солодкий смак. Їхня жовто-білий шкірка блищить на сонці і має середню товщину. Плоди Донешти дозрівають ближче до другої декади серпня, але неоднаково - рекомендується знімати плоди не за один раз.

Сорт морозостійкий, стійкий до борошнистої роси і парші, тому він дуже популярний серед садівників. Ви можете використовувати його плоди у свіжому вигляді або для виготовлення соків, компотів, пюре, джемів. Якщо ви зацікавилися цією яблунею, ми пропонуємо саджанці Донешти на середньорослій підщепі. Не зволікайте - замовте свої саджанці вже зараз і насолоджуйтеся смачними плодами власного виробництва!

 

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
хрусткий, приємний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
середня
Сила росту
середньорослий
Сорт: літній
Стиглість: середина серпня
Маса плоду: 150-220г
Підщепа: ММ106
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.