fbpx

Яблуня Біо Голден

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
13019
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня Біо Голден - це сорт яблуні з компактною кроною та середньорозмірними жовтими плодами з рожевим рум'янцем. Плоди цього сорту мають солодкий та соковитий смак з легкою кислинкою, що робить їх ідеальними для свіжого споживання або приготування в домашніх стравах. Яблуня Біо Голден досить стійка до захворювань та шкідників, що робить її відмінним вибором для садівників-початківців та досвідчених фахівців.

Опис

Яблуня Біо Голден - це високоякісний сорт яблуні, який можна придбати в інтернет-магазині саджанців ЛітинСад.

Ця яблуня має бездоганний вигляд, здорові та сильні гілки, та приносить багатий врожай солодких та соковитих плодів з ранньої осені до зими. Замовити саджанці Біо Голден в ЛітинСад - це інвестиція у майбутнє садівництва, яка приносить задоволення та користь протягом багатьох років.

Яблуня Біо Голден - це сорт яблуні, який був створений шляхом схрещування сортів яблуні "Голден Делішес" і "Сантана". Селекціонерами була проведена робота над покращенням якості і смаку популярного сорту "Голден Делішес".

Історія походження цього сорту починається в Німеччині в 1980-х роках. Він був випадковим результатом схрещування двох сортів яблунь, які вирощувалися поряд один з одним на дослідницькому господарстві. Після багаторічних спостережень за рослинами вдалося отримати новий сорт, який отримав назву "Біо Голден".

Відразу після свого появи він став дуже популярним в Європі і швидко розповсюдився по всьому світу. Сьогодні Біо Голден вирощують у багатьох країнах, включаючи Україну, де він займає одне з провідних місць серед сортів яблунь. Його цінують за відмінний смак і аромат, а також за користь для здоров'я, оскільки яблука цього сорту багаті на вітаміни та мінерали.

 

Характеристики яблуні Біо Голден:

  • Середнього розміру дерево з компактною кроною
  • Плоди середнього розміру, жовтого кольору з рожевим рум'янцем
  • Солодкий та соковитий смак з легкою кислинкою
  • Врожайність висока, плодоносить з ранньої осені до зими
  • Стійка до захворювань та шкідників

 

Замовити саджанці яблуні Біо Голден в інтернет-магазині ЛітинСад - означає запустити процес вирощування своїх власних, смачних та корисних яблук. На відміну від сортів, які вирощуються для довгого зберігання, Біо Голден має безпосереднє призначення - задовольнити смакові бажання і надати організму корисні речовини.

Наші саджанці Біо Голден вирощуються в екологічно чистих умовах і гарантують відмінний приживлення та здоровий ріст. Замовивши саджанці від ЛітинСад, Ви можете бути впевнені в їх якості та отримаєте професійні консультації щодо посадки та догляду за рослиною.

Не відкладайте на потім, починайте збирати свій власний урожай яблук прямо зараз. Зробіть замовлення в інтернет-магазині саджанців ЛітинСад і отримайте найкращі саджанці яблуні Біо Голден.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий з легкою кислинкою
Зимостійкість
вище середнього
Стійкість до хвороб
висока
Сила росту
середньоросле
Сорт: зимовий
Стиглість: середина жовтня
Маса плоду: 180-250 г
Підщепа: 54-118
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.