fbpx

Вишня Норд Стар (карликова)

  • Плодові дерева
  • Вишня
Артикул
13062
Бронь на весну 2024
260грн
- +
Рейтинг товару

Норд Стар (вишня Північна Зірка) - слабкий, майже карликовий сорт дерев. Швидкоплідність. Висока врожайність. Придатність до загущеній (через 2 м в ряду) посадці. Висока ступінь самоплодності.

Опис

Норд Стар (вишня Північна Зірка) - сорт виведений в США на дослідній станції в Міннесоті в результаті міжвидових схрещувань.
Період споживання плодів - середина липня. Дерево - слаборосле, формує густу, широкоокруглой крону, до 10-річного віку висота рослини становить не більше 2-2,5 метрів.
Цвітіння середнє - на початку травня. Основне цвітіння і плодоношення зосереджено на букетний гілочках і частково біля основи пагонів попереднього року. Самоплідний сорт!
Плоди середньої і вищесередньої величини, масою 4-5 г, широкоокруглой, в стадії повної зрілості мають темно-червоне забарвлення. Сік безбарвний. Кісточка невелика, легко відділяється від м'якоті.
М'якоть - середньої щільності, соковита, задовільного кисло-солодкого смаку. Дегустаційна оцінка 3,8-4 бала.

Стійкість до хвороб - сорт схильний до сильного зараження в період цвітіння і рясних опадів моніліозом, що викликає в подальшому відмирання окремих гілок і ослаблення дерева в цілому.
Зимостійкість - висока.
Основне призначення - технічна переробка, а також споживання в свіжому вигляді.

Переваги - Слабкий, майже карликовий сорт дерев. Швидкоплідність. Висока врожайність. Придатність до загущеній (через 2 м в ряду) посадці;
висока ступінь самоплодності.

Характеристики
Сорт: середньо-пізній
Стиглість: середина липня
Маса плоду: 6-8 г
Підщепа: антипка
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.