fbpx

Виноград Синдикат

  • Виноград
Артикул
18100
Немає у наявності
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноградний сорт "Синдикат" створив Олександр Васильович Бурдак.

Терміни дозрівання цього сорту відносяться до ранньо-середніх, збирання врожаю припадає на середину серпня. Ягоди набирають достатньо цукру. Вони мають білий вигляд з привабливим золотавим відтінком.

Грона "Синдикат" дуже великі, мають циліндро-конічну форму та середню щільність. Вага грон може коливатися від 900 до 1500 грам, і іноді навіть перевищувати 2 кг. Квіти цього сорту мають функціонально жіночий тип, але вони добре запилюються. Ягоди на гронах однокаліберні та рівні, горошення не спостерігається.

Ягоди "Синдикат" належать до великих розмірів, і вони є справжніми гігантами серед столових сортів. Вага однієї ягоди становить 15-20 грам. Вони мають округло-овальну форму, іноді трохи витягнуту. В кореневій культурі ягоди мають солодкий білий колір.

Ці ягоди не розтріскуються навіть після дощу, і не піддаються гнилі. Великі ягоди можуть мати камери, заповнені соком, навколо кісточок.

Смак цих ягід гармонійний і дуже приємний.

Кущі "Синдикат" сильнорослі, формують потужні пагони, які повністю визрівають.

Цей сорт винограду має підвищену стійкість до гібридних захворювань. Після обробки фунгіцидами хвороби не спостерігалися. Морозостійкість цього сорту становить -23 °C.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
15-20г
Маса грони: 900 г -1,5 кг
Сорт: ранній (середина серпня)
Запилення: потребує запилення
Смак: гармонійний
Колір: білий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.