fbpx

Виноград Ришельє

  • Виноград
Артикул
18098
Немає у наявності
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Гібридна форма Рішельє почала поширюватися серед любителів у 2006-07 роках і спочатку заявлялася як форма дуже раннього терміну дозрівання. Однак, у ході випробувань з'ясувалося, що незважаючи на надраннє фарбування ягід, прийнятні споживчі якості набуваються ягодами не раніше, ніж до середини серпня, тому правильним відноситиме Рішельє до ранніх або ранньо-середніх сортів винограду.

Кущі в щепленій та кореневласній культурі сильнорослі, тип квітки обох статей. Запилення нестабільне, часто із сильним горошенням чи осипанням зав'язей, особливо це стосується молодих кущів. Кетяги масою 800-1200г, помірно пухкі або пухкі, циліндроконічні. Ягоди темно-сині, овальні або зворотно-яйцеподібні з характерною борозенкою та вм'ятинкою на кінчику, середньою масою 10-12г. М'якуш м'ясисто-соковитий приємного гармонійного смаку з відтінком чорносливу.

Найкращі смакові якості досягаються на дорослих кущах із гарним запасом багаторічної деревини. Лоза визріває добре, живці легко укорінюються. Плодоносних пагонів близько 70%. Рекомендується обрізати лози на 8-10 очок, залишаючи 35-45 очок на кущ. Нормування врожаю є обов'язковим. Виноград Рішельє добре реагує на високий рівень агротехніки. Для цієї форми характерна підвищена морозостійкість (до -22°С), стійкість до оідіуму та мілдью.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-22С°
Маса ягоди
10-12г
Маса грони: 800 г-1,2 кг
Сорт: ранньо-середній (початок вересня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: чорний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.