fbpx

Виноград Руслан

  • Виноград
Артикул
535
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Щоб займатися виноградом і мати гарну віддачу, необхідно любити не тільки смачні ягоди, а й сам процес вирощування, починаючи від покупки саджанців. Сорт винограду Руслан стане справжнім відкриттям для Вас, якщо Ви вирішили посадити його вперше.

Столовий сорт був виведений селекціонером-любителем В. В. Загорулько. Призначений як для посадки на присадибних ділянках, так і для промислового вирощування. Живці рекомендується висаджувати на відстані близько 3 м один від одного в будь-який грунт, але краще за все підходить чорнозем.

Період дозрівання ягід ранній, 105-115 днів. Кущі потужні, укорінення відмінне, визрівання лози хороше. Запилення квітки не потрібно. Цилиндроконические пухкі грона виростають від 500 грам до 1 кг. Великі, вагою 10-12 грам кулясті виноградини пофарбовані в яскраво-чорний колір, вкриті напиленням, яке дає синій відтінок.

М'якоть соковита, пружна, приємно-солодка, зі сливовим тоном в смаку. Шкірочка розкушує і з'їдається. Дрібні ягоди не з'являються.
У ягоді є пара кісточок, які є джерелом корисних для організму речовин.

Виноград Руслан зимує при морозах -23 С без обов'язкового укриття. А ось саджанці потрібно буде укутати. Стійкість до хвороб середня. Виноградини можуть лопатися. Перевагою сорти є його схильність до тривалого зберігання.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23 °С
Маса ягоди
10-12г
Маса грони: до 2кг
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: чорний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.