fbpx

Виноград Румейка

  • Виноград
Артикул
18099
Немає у наявності
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Автором цього сорту є селекціонер Балабанов А.Ф, який подарував нам декілька чудових виноградних форм, головним завданням якого було отримання раннього винограду. "Румейка" є складним міжвидовим гібридом, створеним шляхом поєднання (Талісман х Андрюша) х Первозванний.

Терміни дозрівання винограду "Румейка" вказані як дуже ранні, але після численних експериментів в різних умовах можна вважати його надраннім, зі збиранням врожаю в кінці липня.

Грона цього сорту великі, в середньому 800-1200 грам. Хоча перше плодоношення не завжди вражає розміром грон, з приростом старих гілок грона "Румейки" значно збільшується. Квітки добре запилюються, і навіть при невигідних умовах горошення вкрай рідко.

Ягоди цього сорту дуже великі, з вагою від 10 до 15 грам. Вони мають витягнуту форму, злегка подібну до соски з потовщенням біля основи. Забарвлення їх може змінюватися від яскраво-червоного до темно-малинового. М'якуш є м'ясистим та соковитим, з приємним гармонійним смаком, і шкірка не схильна до розтріскування.

Урожайність "Румейки" добра, зазвичай формує до 2 суцвіть на одну вічку. Цей сорт починає плодоносити з перших бруньок, що сприяє короткому обрізанню.

Кущі винограду сильнорослі та потужні. Зростання пагонів відмінне, а укорінювання живців добре проявляє себе.Сорт проявляє стійкість до гібридних захворювань та морозів. Він має морозостійкість до -23 градусів за Цельсієм.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
10-15г
Маса грони: 800 г-1,2 кг
Сорт: надранній (кінець липня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: фіолетовий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.