fbpx

Виноград Румба

  • Виноград
Артикул
787
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Румба - це танець, що виник на Кубі, відомий своїми палкими мотивами. А сорт винограду рожево-червоного кольору пристрасті Румба користується величезною популярністю серед виноградарів, веди у нього багато переваг. Для посадки саджанців годиться будь-яка грунт. Був виведений в домашній селекції В. Капелюшного.

Період дозрівання ранній - 120 днів. Кущі сильні, потужні, швидко приживаються. Квітка двостатеві, тому не вимагає запилення. Поливати рослину, коли починається цвітіння категорично заборонено, інакше колір осиплеться і показники врожайності знизяться. Конусоподібні, помірно щільні кетяги досягають ваги в 700-900 грам. Овально-яйцеподібні ягоди великі, масою 8-10 грам, з пружною і соковитою м'якоттю. Має відмінні смакові якості - виноград солодкий і практично без кислоти.

Грона можуть довгий час залишатися на лозі, а Ви можете не турбуватися про їх вигляді і смак. Імунітет до хвороб вище середнього, має високу стійкість до грибкових захворювань. З метою профілактики рекомендується обприскування. При навантаженні на пагони виникає зменшення ягід.

Завдяки витривалості, зимує при температурі -24 С. Урожай без побоювання дозволяється піддавати транспортуванням.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-24°С
Маса ягоди
8-10г
Маса грони: до 2кг
Сорт: надранній (кінець липня)
Запилення: самоплідний
Смак: солодкий
Колір: рожевий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.