fbpx

Виноград Ромбик

  • Виноград
Артикул
17930
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград "Ромбик" є надраннім українським сортом, який дозріває вже через 80-90 днів, тобто в липні. Цей сорт є складним міжвидовим гібридом.

Його грона середньо-пухкі, масою 600-1000 грам, мають конусоподібну форму. Ягоди вражають своєю красою - вони ромбовидної форми, темно-синього (практично чорного) забарвлення з восковим нальотом. Їх середня вага становить 10-14 грам, а м'якоть дуже смачна з мускатним ароматом. У кожній ягоді знаходяться 2-3 кісточки. Кущ "Ромбик" масивний та розлогий. Його листя темно-зеленого кольору, трьох- або п'ятикутне. Цей виноград добре транспортуються, не випадають з грон, і мають довгий термін зберігання при збереженні товарного вигляду.

Цей сорт використовується для виготовлення столових та десертних вин, соків, джемів, а також є дуже смачним у свіжому вигляді. "Ромбик" має велику перевагу - чудові смакові якості, високу врожайність та дуже ранні терміни дозрівання. Також важливими перевагами є його товарний вигляд, транспортабельність та морозостійкість до -23°C.

Для успішної посадки винограду "Ромбик" рекомендується вибирати сонячні, але захищені від вітру ділянки. Підходить як весняна (березень-травень), так і осіння (вересень-жовтень) посадка. Грунт може бути будь-яким, головне - добре дренованим та родючим. Саджанці рекомендується висаджувати з відстанню 3 метри між ними, в дірки діаметром 80 см. Перед посадкою внесіть мінеральні добрива у верхній родючий шар землі. Після посадки обов'язково зробіть обильний полив. Для догляду потрібно регулярно поливати (до середини серпня), підживлювати мінеральними добривами та обрізати сильно зростаючі пагони. Важливо прив'язувати виноград та взимку укривати його для збереження.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
10-14г
Маса грони: 600-1000г.
Сорт: надранній (кінець липня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: чорний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.