fbpx

Виноград Потомок Різамата

  • Виноград
Артикул
563
Бронь на весну 2024
125грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград Нащадок Різамата дозріває за 95-105 днів. Виведений В. У. Капелюшного в домашніх умовах. Квітка самозапилюватися. Зростання кущів середній, лоза визріває добре.

Сорт схильний до перевантаження суцвіттями, тому потрібно їх нормувати для поліпшення якостей винограду. Конусоподібні грона важать від 1 до 1,5 кг. Ягоди великі, досягають ваги 18-25 грам, золотисто-жовті, продлінноватие, циліндричні. Дрібні виноградини не формуються. М'якоть соковита, м'ясиста, що не млява, смачна, присутній нотка мускату.

Для збільшення цукру в ягодах рекомендується залишити грона на лозі після дозрівання на деякий час. Шкірка трохи щільна, але не псує загальне враження при їжі. 

Лоза витримує зниження температури до -25 С. Стійкість до хвороб вище середньої, але без профілактичних обприскувань спеціальними препаратами не обійтися. Врожаї стабільно високі. Періодично потерпає від нашестя ос.

Виноград Нащадок Різамата без побоювання можна піддавати транспортних перевезень - він не втрачає смакових і зовнішніх якостей.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-25 °С
Маса ягоди
18-25г
Маса грони: до 2кг
Сорт: надранній (кінець липня)
Запилення: самоплідний
Смак: з мускатним ароматом
Колір: білий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.