fbpx

Виноград Пам'яті Смольнікова

  • Виноград
Артикул
431
В наявності
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Сорт Пам'яті Смольнікова відноситься до сортів раннього терміну дозрівання, в даному випадку 110-118 днів. Рослини потужні, сильні. Саджанці добре вкорінюються. Пагони визрівають добре. Квітка не треба запилювати - він двостатеві.

Грона конусоподібні, довгі, мають розгалуженості. Вагою можуть досягати від 900 до 1700 грам. Ягоди цього сорту об'ємні, продлінноватие, мають легку загостреність по краях, середня маса становить 12-15 грам. Колір жовто-зелений, теплий, в сонячну погоду створюється ефект прозорості.

Щоб вид ягід був ще красивішим, можна видаляти частину листя, таким чином давати більше світла на дозрівають грона. Дрібні ягоди не формуються. М'якоть містить близько 22% цукру, тобто смак солодкий, але не нудотний, приємний. Виноградний кущ здатний витримати навантаження в 40-45 очок.

Має високі показники врожайності, але лоза може постраждати від надлишку грон, тому потрібно унормувати урожай. Сорт винограду Пам'яті Смольнікова зимує при температурі -24 С.
Стійкість до мілдью, оїдіуму і сірої гнилі вище середній. Урожай може довго залишатися на лозі, при цьому всі якості, як смакові, так і зовнішні, не зміняться. Зібрані грона без проблем транспортуються і не втрачають товарного вигляду.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-24 °С
Маса ягоди
12-15г
Маса грони: до 2кг
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: солодкий
Колір: білий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.