fbpx

Виноград Опал

  • Виноград
Артикул
17929
Немає у наявності
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград "Опал" – це нова гібридна форма винограду, створена приватним селекціонером Гусєвим С.Е. Врожай цього сорту дозріває в кінці серпня або на початку вересня.

Рослини "Опал" мають сильний ріст, їх квіти є двостатевими. Кетяги великі, циліндрично-конічної форми, середньою масою 600-1000 грамів або ще більше, і вони не мають горошин.

Ягоди винограду овальної форми, рожевого кольору, з середньою масою 10-14 грамів. Їх тонка, але міцна шкірка захищає від розтріскування. М'якуш ягід "Опал" – м'ясистий та соковитий, з хрускотом при їх розкушуванні, володіє приємним і гармонійним смаком. Вміст цукру в ягодах досягає 21-22%.

Рослини плодючі, і плодоносять вони рясно завдяки високій плодовості нирок. Лози гарно дозрівають. Для досягнення найкращих результатів рекомендується виконувати середню або довгу обрізку плодових лоз, залишаючи 10-12 очок. Виноград "Опал" має середню стійкість до хвороб, але потребує укриття від зимових морозів через низьку зимостійкість. Цей сорт винограду вражає високою якістю смаку і вигляду, заслуговуючи на увагу виноградарів-аматорів.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-21С°
Маса ягоди
10-14г
Маса грони: 600-1000г.
Сорт: ранньо-середній (початок вересня)
Запилення: самоплідний
Смак: з фруктовим ароматом
Колір: рожевий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.