fbpx

Виноград Малиновий супер

  • Виноград
Артикул
18095
Немає у наявності
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград "Малиновий Супер" є результатом хрещення сортів "Загрива" і "Вікторія", завдяки чому він став парадигмою виноградних сортів. Цей інноваційний сорт успадкував найкращі якості від своїх батьків, що призвело до заслуженого визнання як серед професійних садівників, так і серед аматорів.

Плоди винограду "Малиновий Супер" вражають щільністю та м'ясистістю, супроводжуючи це приємним мускусним смаком. Тонка шкірка ягід лише ледь відчувається, даруючи їм ніжність. Ягоди мають яскраво-малиновий колір і величезний розмір, іноді досягаючи 1500 грамів на грона. Їхня пальчаста форма, що досягає 40 мм, робить їх особливо привабливими.

Солодкий смак ягід підкреслюється великою кількістю цукру (близько 20%), яка гармонійно поєднується з іншими смаковими нотками. Виноград "Малиновий Супер" володіє властивістю швидкого дозрівання, що робить його вельми цінним сортом.

Сорт відрізняється високими, активно ростучими кущами з добре розвиненою кореневою системою. Кожен кущ викидає близько 2 суцвіття, сприяючи багатшому врожаю. Він також морозостійкий і має підвищений імунітет до хвороб, дозволяючи вирощувати його в різних регіонах. "Малиновий Супер" не вимагає особливого догляду, однак дає великі плоди винагородою за відданість догляду.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
10-14 г
Маса грони: 600-1000г.
Сорт: ранній (середина серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.