fbpx

Виноград Кишмиш Велес

  • Виноград
Артикул
719
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Одним з перспективних сортів винограду, який Ви можете посадити на своїй ділянці є представлений у нас Велес. У древніх слов'ян Велес був богом землі, багатства і торгівлі, багато хто вважав його богом родючості. Тому виноград не просто так названий цим ім'ям, адже він зарекомендував себе з найкращого боку.

Це досить урожайний сорт, який нікого не залишить байдужим до зовнішнього вигляду і смакових якостях. Виноград дозріває в ранні терміни - за 105-115 днів. Квітку не потрібно запилювати. Кущі досить сильні, саджанці вкорінюються швидко і відмінно. Важкі, Циліндро-конічні пухкі грони при найкращому догляді можуть досягати ваги в 3 кг., а мінімальна маса грони від 500 грам до 1,5 кг. Овальні ягоди кольору ніжної фуксії або фіолетово-рожеві важать приблизно 4-6 грам.

М'якоть соковита, щільна, солодка, присутній легкий аромат мускату. У м'якоті практично відсутні кісточки, а шкірка тонка і без проблем з'їдається. Виноград Велес витримує низькі температури -21 С, але потребує приховуванні на зиму. Стійкість до хвороб вище середньої. Рекомендується обприскувати виноград в превентивних цілях.

Сорт характеризується високими і стабільними врожаями. При теплій і сухій погоді грона можуть тривалий час не забиратися, а ягоди при цьому не обсипаються. У період високої вологості ягоди лопаються. Велес транспортабельний, переносить тривалі перевезення.

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-21°С
Маса ягоди
5-10г
Маса грони: до 2кг
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: з мускатним ароматом
Колір: фіолетовий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.