fbpx

Виноград Кишмиш Рататуй

  • Виноград
Артикул
17944
Немає у наявності
550грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград Рататуй - безнасінний сорт винограду з умовною назвою. Він належить до ранньосереднього або середнього терміну дозрівання, а саме від кінця серпня до початку вересня.

Цей сорт має двостатеві квітки. Кетяги Рататуя дуже великі, конічної форми, з середньою масою 740 грамів, а окремі кетяги можуть досягати навіть 1200 грамів. Ягоди також вражають своїм великим розміром, овальної форми та жовтим кольором, середня маса ягід становить 8,2 грама. Шкірка має середню товщину та щільність, а м'якоть - щільну і м'ясисто-соковиту. Особливістю Рататуя є незвичайний та оригінальний смак.

Сорт має клас I безнасінності і не вимагає застосування гібереліну. Він характеризується дуже високою врожайністю і має високий рівень цукронакопичення.

Рататуй відрізняється підвищеною стійкістю до хвороб, але вимагає укриття кущів на зиму через особливості клімату. Кущі мають сильний зріст, вищий за середній рівень. Сорт дуже транспортабельний.

Виноград Рататуй - це високоякісний столовий сорт, ідеальний для безпосереднього споживання у свіжому вигляді. Великі, соковиті ягоди з оригінальним смаком і безнасінням роблять його привабливим вибором для любителів смачної та соковитої виноградини.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-21С°
Маса ягоди
6-7г
Маса грони: 600-1000г.
Сорт: ранньо-середній (початок вересня)
Запилення: самоплідний
Смак: солодкий
Колір: білий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.