fbpx

Виноград Кишмиш Находка

  • Виноград
Артикул
559
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Одним з найбільш популярних різновидів кишмишу є Кишмиш Знахідка, саджанці якого є в нашому магазині. Виведений відомим виноградарем-любителем Крайнова В. Н.

Безкісточковий столовий сорт дозріває за 110-118 днів. Кущі сильні, потужні, пагони визрівають добре, живці швидко вкорінюються. Квітку не потрібно запилювати. Грона Знахідки циліндрична, вагою від 700 грам до 1,5 кг. Ягоди досить великі як для кишмишу, масою 7-8 грам, напівпрозорого рожево-жовтого кольору.

М'якоть соковита, солодка, пружна, присутній мускатний відтінок. Рудиментів не спостерігається. Виноградини не мають властивостей тріскатись. З одного куща імовірно можна зібрати до 6 кг врожаю.

Знахідка зимує при температурі -23 С. Імунітет до хвороб вище середнього. Виноград не можна перенасичувати підгодівлею, інакше кущам буде важко і вони будуть хворіти, а врожайність знизиться. Необхідно знищувати бур'яни біля виноградника, так як в них можуть водитися небезпечні для винограду комахи. Іноді ягоди можуть пошкоджуватися осами.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23 °С
Маса ягоди
7-8г
Маса грони: 1,0-1,5 кг
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: з мускатним ароматом
Колір: рожевий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.