fbpx

Виноград Кишмиш Безподібний

  • Виноград
Артикул
17940
Немає у наявності
290грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Кишмиш Безподібний - це безнасінний сорт винограду приватної селекції, розроблений селекціонером Писанкою О.М. на території України. Цей сорт характеризується дуже раннім терміном дозрівання, починаючи з середини серпня.

Кущі Кишмишу Безподобного мають велику силу зростання, а квітки є двостатевими. Листя округле, слабо або середньо розсічене, п'ятилопатеве, без опушення на нижній стороні. Черешкова виїмка закрита з еліптичним просвітом.

Кетяги цього сорту дуже великі, з середньою масою 712 грам, а окремі можуть досягати навіть 1200 грам. Вони гіллясті, подовжені, розташовані на довгій гребінці, пухкі та мають середню щільність.

Ягоди Кишмишу Незрівнянного мають масу від 4,5 до 5 грам, є яйцеподібними, білого кольору, вкриті тонким восковим нальотом. Шкірка має середню товщину та міцність, а м'якоть - м'ясисто-соковиту з яскраво вираженим мускатним ароматом приємного цитрусового типу. Сорт відноситься до класу безнасінності III.

Кишмиш Незрівнянний є високоврожайним сортом, але йому потрібне укриття кущів на зиму, оскільки стійкість до грибних хвороб середня. Його основне призначення - споживання у свіжому вигляді, і його смачні ягоди можуть стати приємним додатком до харчування в ранні періоди сезону.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
4-6г
Маса грони: 900 г -1,5 кг
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: з мускатним ароматом
Колір: білий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.