fbpx

Виноград Ксенія Анжеліка

  • Виноград
Артикул
551
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Окрасою Вашої ділянки стане виноград сорту Анжеліка, або як часто його ще називають - Ксенія. Столовий гібридний сорт характеризується супер раннім терміном дозрівання, всього 105-115 днів. Кущі сильні і потужні, мають підвищену силу зростання. Живці прекрасно вкорінюються, лоза визріває також добре.

Квітка не вимагає додаткового запилення. Конусоподібні грона важать від 700 грам до 1200 грам, вони не щільні, пухкі. Виноградини подовжені, об'ємні, трохи звузилися з одного краю, жовто-рожевого кольору. Середня вага ягоди близько 15-18 грам, це свідчить про їх крупності.

Щоб не з'являлися дрібні ягоди, необхідно проріджувати і видаляти деякі суцвіття. У смаку гармонійне поєднання солодощі та кислоти. Шкірка з'їдається, приємна.

У деяких ягодах можуть бути присутні кілька кісточок. Анжеліка-Ксенія зарекомендував себе як дуже врожайний сорт. Витримує зниження температури до -24 С. Відрізняється високою стійкістю до гнилей, оїдіуму і мілдью.

Оси не ушкоджують солодких ягід. Зібрані грона можна без побоювання піддавати транспортуванням. Має всі схильності до тривалого зберігання. В цілому сорт не примхливий, тому Ви з легкістю зможете доглядати за своїми рослинами, а натомість отримувати смачний, соковитий і красивий урожай винограду, який принесе Вам тільки користь.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-24 °С
Маса ягоди
15-18г
Маса грони: до 2кг
Сорт: надранній (кінець липня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: рожевий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.