fbpx

Виноград Колесо фортуни (пересорт)

  • Виноград
Артикул
937
Немає у наявності
70грн
- +
Рейтинг товару

саджанці з втраченою етикеткою

Опис

Якщо Ви не знаєте, який сорт вибрати, то, купивши у нас саджанці винограду 1-5-58 Молдова, не зробите жодної помилки! Сорт 1-5-58 Молдова, або Молдавський Кардинал - широко відомий сорт столового винограду, який користується популярністю серед виноградарів. У нього відмінні смакові якості, які гармонійно поєднуються з великим розміром ягід і приємним ароматом.

Ягоди винограду великі, насиченого фіолетово-синього кольору, з легким напиленням. Шкірочка щільна, але розривається без праці. М'якоть виноградин блідо-зелена, соковита і м'ясиста, є кілька кісточок. У смаку ледь вловимий мускатний присмак, а самі ягідки солодкі, але не дуже нудотні. Вага грона від 300 до 500 грам, при особливому догляді може досягати 2 кг.

Квітка винограду не вимагає додаткового запилення, так як він двостатеві. На одній лозі виростає приблизно 6 - 7 пагонів, на одному пагоні з'являється 2-3 грона винограду. Термін дозрівання саджанців середній - 130 днів. Показники врожайності досить високі. Виноград відмінно транспортується і довго зберігається.

Витримує до -23-24 морозу. Стійкий до поширених хвороб.

Характеристики
Зимостійкість
-
Кущі
Сильнорослі
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Запилення: самоплідний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.