fbpx

Виноград Кодрянка

  • Виноград
Артикул
410
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Досить невибагливим сортом дуже раннього рядок дозрівання, всього 110-118 днів, є Кодрянка. Столовий виноград отримав назву завдяки місцевості в Молдові. Для його вирощування підійде практично будь-яка грунт. Стабільно плодоносить в різних умовах, показники врожайності високі. Кущі сильні і потужні. Запилювати квітку самостійно не потрібно, сорт самоплідний.

Маса конусоподібних грон може варіюватися від 400-600 грам до 1,5 кг. Темно-сині, подовжено-овальні ягоди важать близько 6-8 грам. М'якоть соковита, щільна, проста на смак, але солодка і приємна. Тонка шкірка не відчувається в процесі їжі. Присутні невеликі кісточки, але вони не впливають на смак.


Дозрілі грона можуть тривалий час залишатися на лозі не втрачаючи презентабельності. Кодрянка зимує при температурі -22 С. Стійкість до хвороб висока. Недолік сорту проявляється в його схильності до горошіння, але досвідчені виноградарі запевняють, що це не проблема, а, навпаки, гідність, так як дрібні ягоди смачніше.


Виноград відмінно транспортується і має хороші товарні якості. Саджанці винограду Кодрянка є в нашому магазині, Ви можете їх замовити в будь-який зручний для Вас час.

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-22 °С
Маса ягоди
6-8г
Маса грони: до 2кг
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: чорний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.