fbpx

Виноград Карнавал

  • Виноград
Артикул
17941
Немає у наявності
250грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Сорт винограду Карнавал - перспективна нова форма раннього терміну дозрівання (105 - 115 днів), виведений любителем виноградарем, селекція Павловського Є.Г. Лоза має велику силу зростання, а визрівання відбувається на високому рівні. Цей сорт не вимагає запилювачів, має двостатеві квітки.

Кетяги Карнавалу великі, з середньою масою 600-900 грам, мають конічну форму і привабливий зовнішній вигляд. Ягоди мають темно-червоне забарвлення, подовжену форму з легким вигином посередині, масою 14-16 грам. М'якуш щільний і м'ясистий, має приємний десертний смак. Шкірка тонка і з'їдається. При повному дозріванні ягоди не схильні до розтріскування і довго зберігаються на кущах.

Сорт Карнавал має добру морозостійкість до -23°C. Щодо стійкості до основних хвороб винограду, таких як мілдью, оїдіум і сіра гниль, вона вивчається.

Загалом, сорт винограду Карнавал відзначається своїм раннім дозріванням, великими та смачними ягодами, стійкістю до розтріскування, довгим терміном зберігання на кущах та задовільною морозостійкістю. Його потенційна стійкість до хвороб робить його цікавим варіантом для виноградарів.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
10-14 гр
Маса грони: 600-1000г.
Сорт: ранній (середина серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: рожевий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.