fbpx

Виноград Гулівер

  • Виноград
Артикул
18084
Немає у наявності
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград Гулівер - новий столовий гібридний сорт винограду, розроблений приватним селекціонером С.І. Кріулі. Він дозріває у середині серпня. Кущі цього сорту мають велику силу росту та обохстатевий тип квітки. Кетяги Гулівера є конічними, середньої щільності, без горошення, дуже великими і ефектними, їх вага становить від 600 грам до 1 кілограма і більше.

Ягоди цього винограду мають біле забарвлення, овальну форму, одномірність в гронах, дуже великі, вагою до 16-20 грам і більше. М'якуш їх щільний з гармонійним смаком, а шкірка щільна, але легко з'їдається. Врожайний виноград Гулівера дозріває практично на всій довжині кетягів. Плодоносність бруньок та врожайність цього сорту є високими.

Гулівер має підвищену стійкість до хвороб, а зимостійкість вивчається в даний час. Його ягоди не схильні до розтріскування після дощів. Урожай цього сорту можна тривалий час зберігати на кущах, не втрачаючи смакових та товарних якостей. Гулівер - цікавий та перспективний виноград для вирощування та отримання якісних виноматеріалів.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-24С°
Зимостійкість
14-20г
Маса грони: 600-1000г.
Сорт: ранньо-середній (початок вересня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: білий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.