fbpx

Виноград Фурор

  • Виноград
Артикул
724
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград Фурор дійсно справляє надзвичайне враження на всіх, хто стикається з цим сортом. Перш за все, Фурор має нереальний як для винограду колір - чорно-коричневий, з червоним відтінком, а при остаточному дозріванні стають блискучо-чорними. Значні ягоди масою 15-20 грам самі собою напрошуються на Ваш стіл в якості відмінного десерту, адже дана форма є столовою.

Дозрівання відбувається в дуже ранні терміни - приблизно за 105-115 днів. Запилювати квітка не потрібно.

Кущі сильні і потужні, визрівання пагонів відмінне. Необхідно садити виноград там, де він буде захищений від вітру. Циліндричні пухкі грона досягають ваги 900-1500 грам.

Ягоди подовжені, об'ємні, почасти схожі на пальчики. Довжина ягоди може досягати приблизно 4 см. М'якоть соковита, м'ясиста, приємна, солодка, чи не нудотно, має нотку мускату. Показник сахаронакопленія досягає 21-23%. А ось шкірка у цього виноградного гіганта тонка і не відчувається при їжі.

Фурор витримує низьку температуру -24 С. При підвищенні морозу кущі доведеться вкривати. Стійкість до хвороб середня. Осами не пошкоджується. Виноградини не лопаються. Щоб уникнути перевантаження лози необхідно проводити нормування суцвіть.

Грона можуть деякий час після повного дозрівання залишатися на лозі і не втрачати смакових і зовнішніх якостей. Має прекрасну схильність до транспортуванням.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-24°С
Маса ягоди
15-20г
Маса грони: до 2кг
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: чорний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.