fbpx

Виноград Еверест

  • Виноград
Артикул
18086
Немає у наявності
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград Еверест - це чудовий столовий сорт винограду, який був створений шляхом схрещування трьох інших сортів: В-12-1, Талісман і К-81. Його автором є відомий селекціонер Е.Г.Павловський. Цей новий гібрид успадкував тільки найкращі якості своїх прабатьків.

Характеристики цього сорту дійсно вражають. Рослини мають сильнорослі кущі, а лоза здатна виносити плоди на всю свою довжину. Особливо привертають увагу великі грона середньої щільності, які мають чудовий ошатний вигляд. Вага окремого грону може коливатися від 600 до 1200 грамів.

Квітки цього сорту винограду двостатеві, що дозволяє вирощувати його без необхідності запилювання. Ягоди мають великий овальний вигляд та темно-червоний колір з густим восковим нальотом. Середня вага одного плоду становить від 15 до 25 грамів. М'якуш їх соковитий і м'ясистий, а шкірочка, хоч і щільна, майже не відчувається під час споживання і легко з'їдається. Ягоди мають гармонійний смак та приємний аромат.

Вегетаційний період винограду Еверест, починаючи з моменту розпускання бруньок, складає близько 115-120 днів. Технічна стиглість настає середині серпня.

Цей сорт винограду впевнено можна віднести до одного з найкращих, завдяки його чудовим характеристикам і привабливому вигляду, він стане гідним вибором для улюбленого сортування на столі.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23
Маса ягоди
15-25г
Маса грони: 600-1000г.
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: фіолетовий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.