fbpx

Виноград Емір

  • Виноград
Артикул
17936
Немає у наявності
190грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград "Емір" є новою гібридною формою раннього терміну дозрівання, зрізання якого відбувається приблизно за 115-120 днів, зазвичай з 10 по 15 серпня. Оригінатором цього сорту є Калугін Віктор Михайлович.

"Емір" є високорослим сортом винограду середньооблиственний, яке має світло-зелений колір листя. Цей сорт винограду вважається одним з найкращих серед новітніх гібридних форм з точки зору товарності.

Грона "Еміра" відрізняються великим розміром, їх маса може досягати 2 кг. Вони мають середню щільність та циліндричну форму, зазвичай з одним або двома крилами.

Ягоди цього сорту є масивними, їх вага коливається від 20 до 35 г, а розміри є середніми - 52 х 30 мм. Форма ягід овально-конічна з тупим кінчиком. Колір ягід може варіюватися від червоно-фіолетового до темно-фіолетового з легким нальотом. Вони мають приємний гармонійний смак. М'якоть ягід є м'ясистою і хрусткою, що дарує приємні відчуття.

Завдяки своєму високому темпу росту і здатності до утворення багаторічного деревини, сорт "Емір" очікується мати дуже високу врожайність. Він також має високу стійкість до хвороб, що спостерігається протягом перших років спостережень. Однак, для запобігання захворюванням, рекомендується проведення двох профілактичних заходів з використанням системних препаратів. Сорт також відзначається підвищеною морозостійкістю, здатністю пережити температури до -23 °C.

Особливості сорту "Емір" включають чудові товарні показники і відмінні смакові якості. Цей сорт винограду краще росте в теплих умовах і потребує постійного догляду. Щоб досягти багатого врожаю, рекомендується використовувати родючий грунт та забезпечити підтримку для росту. Селекціонери постійно працюють над створенням нових сортів, які адаптовані до негативних факторів і хвороб. Один з таких сортів - "Емір".

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23°С
Маса ягоди
20-30 г
Маса грони: 1,0-2,0 кг
Сорт: ранній (середина серпня)
Запилення: самоплідний
Смак: гармонійний
Колір: фіолетовий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.